• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 195

15716752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24519392 15716752 Do wynajęcia 2-pokojowy apartament z przestronnym loggią i klimatyzacją w Angel City.LOKALIZACJAReprezentatywna i charakterystyczna inwestycja Angel City jest zlokalizowana przy ulicy Walońskiej, około 10 minut od centrum miasta. Nowoczesny kompleks ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 150 PLN (77 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15813773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26600818 15813773 Private House Brokers z przyjemnością prezentuje NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, w nowej krakowskiej inwestycji - Solaris Park. TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Solaris Park przy ulicy Lema to nowa inwestycja, która jest idealnym rozwiązanie...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15818543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26600197 15818543 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio - do wynajęcia 2 pokojowe nowoczesne mieszkanie przy ul. Obozowej 20 [Wola Libre] w Warszawie.Dostępne od zarazDirect - for rent 2 room modern apartment at 20 Obozowa [Wola Libre] street in Warsaw.Av...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
-
42 m2
2018
15813770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599966 15813770 Prezentujemy luksusowy apartament z widokiem na Wisłę!LOKALIZACJA:Budynek znajduje się najpiękniejszej części Starego Podgórza przy samych Bulwarach Wiślanych, pomiędzy placem Bohaterów Getta a kładką Bernatka prowadzącej w samo serce krakowskiego Ka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2019
15818080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598974 15818080 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Zielona Toskania przy ul. Drabika (boczna ul. Buforowej).Mieszkanie odstępne od 01.02.2026MIESZKANIELokal o powierzchni 32 m² położony jest na 4. piętrze nowo wybudowanego budynku. Przemyś...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
1
32 m2
2022
15813001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26552641 15813001 Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, 3-pokojowy apartament z dużym, widokowym tarasem. Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania ze zwierzęciem.LOKALIZACJAApartament położony jest w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomuniko...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

4 700 PLN (65 zł/m2)

3
1
72.15 m2
2022
15391900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 8 pokojowe 17523782 15391900 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowany trzykondygnacyjny dom z 8. pokojami blisko poznańskiej Cytadeli!LOKALIZACJADom znajduje się na poznańskich Winogradach (ul. Sadowa) ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą zarówno tramwajowo-autobusową, ja...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (40 zł/m2)

8
3
210 m2
-
15818464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26595173 15818464 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie, 2 pokoje, w centrum (ul. Krochmalna 2), klimatyzacja, po kapitalnym remoncie, , nowe meble, nowe AGD, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe.Klimatyzacja (chłodzenie, grzanie, wentylacja, pilot).Umeblowane: kan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
29 m2
1975
15813088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26556381 15813088 homfi oferuje na najem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Guderskiego w Gdańsku na osiedlu Urzeka.Lokal jest świeżo urządzony i przygotowany dla pierwszego najemcy, wykończony z dbałością o detale i komfort codziennego życia.LOKALIZACJA:Ok...

Gdańsk (Rębowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (61 zł/m2)

2
1
44.5 m2
2025
15813137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26558905 15813137 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Klimontowskiej 45A w Sosnowcu, w spokojnej i lubianej części miasta. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury — w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji mie...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 280 PLN (55 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15802268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26260237 15802268 Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż obok Magnolia Park przy ul. Małopanewskiej - idealna okolica dla osób pracujących we Wrocławskim Parku Przemysłowym i Technologicznym. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się bardz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15818044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26598738 15818044 Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie przy ulicy Głowackiego. Mamy klucze do nieruchomości, zapoznaj się z ofertą i umów się na prezentacje! LOKALIZACJA:Mieszkanie w wysokiej klasy apartamentowcu - Villa Verona. Doskonała lokalizacja na...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (61 zł/m2)

1
1
41 m2
-