• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 189

15818005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26597895 15818005 homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się przy ul. Narutowicza, w dzielnicy Biały Prądnik, blisko centrum Krakowa. Okolica jest pełna zieleni, a tuż obok znajduje się P...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (52 zł/m2)

3
1
67 m2
-
15817970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26597137 15817970 Do wynajęcia od zaraz, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Bytomiu.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w popularnej dzielnicy Bytom Stroszek. Lokalizacja ta słynie z doskonałego dostępu do pełnej infrastruktury oraz licznych p...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 PLN (37 zł/m2)

2
1
50.92 m2
1950
15817913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596550 15817913 DOSTĘPNE OD 1 MARCA!LOKALIZACJABudynek usytuowany jest nieopodal centrum handlowego Galeria Bronowice oraz Factory Kraków. Jest to lokalizacja świetna zarówno dla osób pracujących, jak i chcących zaznać relaksu w spokojnej zielonej okolicy.Okolica za...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (64 zł/m2)

2
1
41.51 m2
2022
15812901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26547973 15812901 Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem w centralnej części Radomia.To dobra propozycja dla osób ceniących sobie wygodę życia w centrum, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie w otoczeniu spokojnej okolicy.LOKALIZACJA...

Radom (Miasto kazimierzowskie) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 PLN (51 zł/m2)

1
1
29.6 m2
-
15802430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26266623 15802430 homfi oferuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia + miejsce postojowe Gdańsk Jasień – Lawendowe WzgórzeNa wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym naziemnym, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzg...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.16 m2
2015
15802328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26263391 15802328 Do wynajęcia. Przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bociana, Prądnik Biały. LOKALIZACJA: Inwestycja Atrium Park z 2017 roku zlokalizowana jest w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Bociana. Za pomocą bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 950 PLN (54 zł/m2)

3
2
91 m2
2017
15762503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25405637 15762503 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone w wysokim bloku na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie.To idealna propozycja dla singla, pary lub osób szukając...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37.5 m2
-
15715980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24504333 15715980 3 pokoje z klimatyzacją Św. Teresy 25A 69 m²Do wynajęcia funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną – przy ul. Św. Teresy 25A w Łodzi. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15377246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17162698 15377246 KOMFORTOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM I BALKONEM.LOKALIZACJA:Jedna z bardziej rozwiniętych i cenionych dzielnic Wrocławia - Ołtaszyn. Dobry dojazd do AOW, autostrady A4, Centrum handlowego Bielany zapewnia oszczędność czasu. Wokół liczne sklepy, restauracj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15374093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17088108 15374093 Oferta dostępna od 31.01.2026 r.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 42 m² w prestiżowej inwestycji Fuzja, dostępnego do pierwszego wprowadzenia. To niezwykłe miejsce emanuje niepowtarzalną atmosferą i ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15815501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596210 15815501 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15780269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25799798 15780269 Radom ul. Moniuszki 100 m2 3 pokoje balkon miejsce parkingowe podwórkoLOKALIZACJAUlica Stanisława Moniuszki to wyjątkowe miejsce na mapie Radomia, łącząca ze sobą historię i nowoczesność.Kamienica położona jest w sąsiedztwie Parku Kościuszki or...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

3 500 PLN (35 zł/m2)

3
2
100 m2
-