• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 183

15817895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26594673 15817895 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Wielkopolskiej 70 w dzielnicy Łostowice - Gdańsk.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Nowa inwestycja przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku nosi nazwę Apartamenty Skandynavia. Budynek z windą jest w idealny...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (66 zł/m2)

2
1
39.26 m2
2023
15780232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25798122 15780232 homfi ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji AwipolisLOKALIZACJA:Osiedle Awipolis (ul. W. CHACHAJA) u zbiegu ulic Avicenny i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa, wraz z ty...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
53.81 m2
2021
15257759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok.mieszkanie w sercu Gdańska 14017815 15257759 Do czerwca 2026r.3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku przy ul. Długie Ogrody o powierzchni 47m2.Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym wieżowcu.W budynku nowoczesna windy.W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prys...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (66 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15817659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594414 15817659 Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wolności.LOKALIZACJAUlica Wolności położona w samym sercu miasta to szybki dostęp do szkoły, sklepów, restauracji, kawiarni, parku czy kościoła. W bliskiej okolicy przystanek autobusowy. Niespełna...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

2 800 PLN (59 zł/m2)

3
1
47.8 m2
1930
15796062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26110493 15796062 homfi zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą – nowoczesnego, komfortowego mieszkania na wynajem w Bolszewie, przy ul. Polnej 126B. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, dobrą komunikację oraz kameralny klimat nowego osiedla.OKOLICA ...

Bolszewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 800 PLN (56 zł/m2)

2
-
32 m2
2020
15727153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Loft 63 m²- Browary Warszawskie 26594590 15727153 Loft 63 m² z antresolą i panoramicznym widokiem - Browary Warszawskie, 17. piętroENGLISH BELOWZamieszkaj w sercu Warszawy w loftowym apartamencie na 17. piętrze z panoramicznym widokiem na centrum miasta. Browary Warszawskie to miejsce tętniące życie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (151 zł/m2)

2
1
63 m2
2020
15820651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26592964 15820651 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie, dzielnica Włochy, ul. Pola Karolińskie 2.Powierzchnia 52 m2, piętro 3, budynek z windą.Mieszkanie umeblowane. Salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na balkon. Przestronna sypialnia ok 15 m2. Łazie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15812640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26542224 15812640 Na wynajem elegancki apartament w renomowanej inwestycji Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. To świetna propozycja dla osób, które szukają komfortowego wn...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15822462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594918 15822462 Nowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie 2 miejsca postojowe w cenie TYLKO U NAS! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowe mieszkanie, zaprojektowane przez architekta, z dbałością o każdy detal, idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz ...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 800 PLN (69 zł/m2)

3
1
54.74 m2
2025
15822411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26594897 15822411 Studio z balkonem w świetnej lokalizacji - ul.Józefa Friedleina. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w pobliżu centrum Krakowa, na styku Krowodrzy i Starego Miasta. W kilka minut pieszo można dotrzeć do Rynku Głównego, uczelni, parków oraz licznych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
1
25 m2
1930
15816128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593236 15816128 Do wynajęcia od lutego przestronny widokowy apartament 3 pokojowy w prestiżowym, strzeżonym 24h kompleksie Salwator City - Mieszkanie na 8 piętrze z dużym balkonem z widokiem na Kopiec KościuszkiLOKALIZACJA: Ul. Stańczyka (zaraz obok: Armii Krajowej,...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15795455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26097155 15795455 DO WYNAJĘCIA - tylko u nas!PODSTAWOWE INFORMACJE:- 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Grunwaldzkiej obok Pasażu Grunwaldzkiego o powierzchni 71,70 m2- nieruchomość usytuowana w zadbanej kamienicy na II piętrze- dwa balkony- par...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
71.7 m2
-