• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15807644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26376027 15807644 LOKALIZACJA: Lokalizacja jest idealni niemal dla każdego. Nowoczesne osiedle Albatross Towers, w doskonale skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu apartamentowca jest bogata pętla komunikacyjna w postaci przystanków autobusowyc...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (66 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15768312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z cudownym widokiem na morze! 25539441 15768312 Do not hesitate to write or call us. We speak EnglishWyjątkowa kawalerka z najlepszym w mieście widokiem na morze — Gdynia Śródmieście, świetna do zamieszkania lub cichej pracy biurowej.Na wynajem oferuję nowoczesną, w pełni wyposażoną kawalerkę poło...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 700 PLN (90 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15306239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 15332693 15306239 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie w pobliżu Bielan Wrocławskich.Mieszkanie o wielkości 69m2Znajduje się na parterzeLOKALIZACJA: Klecina, południe Wrocławia.MIESZKANIE:Salon z aneksem kuchennymSypialniaSypialniaŁazienkaPrzedpokójSpiżarniaOPŁATY:Czynsz...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (42 zł/m2)

3
1
69 m2
-
15807548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368501 15807548 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na proponowaną nieruchomość znajdującą się na 3 piętrze składa się sypialnia, sa...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1985
15807519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26367175 15807519 Na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie! Dostępne od 10 stycznia.LOKALIZACJA:Mieszkanie mieści się przy ul. Trzebnickiej 16, w Obornikach Śląskich. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego, blisko sklepy oraz instytucje użyteczności ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

2 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15807368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364537 15807368 Do wynajęcia od 1 stycznia,3-pokojowe mieszkanie na Wrocławskim Kleczkowie przy ul. Zakładowej 18,LOKALIZACJA:Inwestycja Promenady Wrocławskie znajduje się na Wrocławskim Kleczkowie przy ul. Zakładowej zaraz przy ul. Antoniego Słonimskiego i ul. Trze...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15806040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26321223 15806040 Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy apartament o powierzchni 83,41 m² przy ul. Woronicza. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób ceniących design, nowoczesność, przestrzeń i miejski charakter Mokotowa.Pi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (83 zł/m2)

3
1
83.41 m2
-
15517225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z balkonem w Wawrze 20305033 15517225 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia  przy  ul. Trakt Lubelski, Warszawa Wawer. MieszkanieSłoneczne, ciche mieszkanie w budynku z ogrodem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (43 zł/m2)

2
1
70 m2
2000
15803478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super nowa kawalerka 26296916 15803478 RS Real Estate prezentuje nową, świeżo wykonczoną i w pełni wyposażoną kawalerkę.Apartamentowiec na nowym osiedlu przy ulicy Lazurowej.Mieszkanie składa się z:- pokoju z wyjściem na duży balkon od strony patio- osobnej kuchni z oknem- lazienki z pral...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 PLN (93 zł/m2)

1
1
31 m2
2024
15807097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota ul. Włodarzewska , 4 pok. 84 m, duża oszklona loggia, araż 26361525 15807097 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601 264 167OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WARSZAWA OCHOTA, UL. WŁODARZEWSKAOferujemy Państwu do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m², zlokalizowane w Warszawie, dzielnica Ochota...

Warszawa (Ochota), ul. Włodarzewska

4 950 PLN (59 zł/m2)

4
-
84 m2
2008
7552074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26360901 7552074 DO WYNAJMU LUKSUSOWY APARTAMENT NA ULICY KRUPNICZEJ O POWIERZCHNI 207 M2 Apartament znajduje się na 3 piętrze 6 piętrowej kamienicy i składa się z: - 4 sypialni z 2 garderobami, - gabinetu, - dwóch łazienek z hydromasażem oraz odrębnej toalety, - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 500 PLN (85 zł/m2)

5
-
207 m2
1900
15218110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 12985520 15218110 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 900 PLN (96 zł/m2)

3
-
93 m2
-