• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 140

15557469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21189749 15557469 Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 126m2 usytuowany na pograniczu Centrum, a bydgoskiego Skrzetuska.  Mieszkanie znajduje się na parterze, w przedwojennej, odrestaurowanej, kameralnej  kamienicy.W skład nieruchomości wchodzą cztery nieza...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

6 000 PLN (48 zł/m2)

4
-
126 m2
-
14353362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2664287 14353362 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do wynajęcia od 1go stycznia, mieszkanie na parterze przy ulicy Nabycińskiej tuż przy placu Jana Pawła. NIERUCHOMOŚĆ : Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z prysznicem. K...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (78 zł/m2)

2
-
33.5 m2
1980
15765034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25461351 15765034 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (Służew), przy ul. Śniardwy 2. Mieści się ono w wysokim bloku z lat 70-tych. Drugie piętro. Mieszkanie przeznaczone najemcom bez zwierząt, singlowi bądź parze.Mieszkanie ma powierzchnię 36,3 m2 i składa ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (88 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1974
15758936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25334234 15758936 OFERTA NAJMU – 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I GARAŻEM – KSIĘŻE MAŁE, UL. OPOLSKA 23LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Księże Małe przy ul. Opolskiej 23 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (41 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
13830901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2135281 13830901 Piękne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na Ogrodach Hallera o powierzchni 47 m2LOKALIZACJA:Apartamenty w Ogrodach Hallera to niezwykle prestiżowa inwestycja zlokalizowana zaraz przy obwodnicy wrocławskiej z dobrym dostępem do lotniska, aut...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47 m2
2017
15801134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26227073 15801134 Luksusowy apartament 108 m² przy Skwerze kard. Wyszyńskiego. Ochrona 24h, siłownia, squosh, salon piękności, solarium. Hall recepcji i klatki schodowe wykończone granitami.Opis mieszkania:Powierzchnia 108mkw plus tarasbalkon 7mkw z meblami ogrodowy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (69 zł/m2)

3
2
108 m2
2003
15806052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26321845 15806052 Przestronne 2‑pokojowe z balkonem – gotowe do zamieszkania od zarazDo wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,70 m² na 1. piętrze w dobrze utrzymanym budynku przy ul. Łepkowskiego 3 w Krakowie. Idealne dla singla lub pary (maks. 2 o...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
44.7 m2
2011
15802073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26255573 15802073 homfi ma przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z dużym balkonem, widokiem na morze oraz halą garażową na lubianej dzielnicy Zaspa. Dostępne od 01.01.2026. Najem długoterminowy. LOKALIZACJA I BUDYNEKInwestycja City Park po...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (45 zł/m2)

3
2
71.5 m2
-
15801860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26251995 15801860 3-POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 50,31 M² - RZESZÓW UL. ZYGMUNTOWSKA ZAMKNIĘTY DARMOWY PARKING WYSOKI PARTERWyłącznie w ofercie biura homfi, na WYNAJEM 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zygmuntowskiej, w ścisłym centrum Rzeszowa.LOKAL...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 190 PLN (44 zł/m2)

3
-
50.31 m2
-
15539446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813498 15539446 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie w budynku Apartamentowym River House przy ul. Świętego DuchaOpis mieszkania: • Nowoczesne i stylowe mieszkanie, w pełni umeblowane. • 2 pokoje: przestronna sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15549603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20944134 15549603 Nowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,8 m², położone w sercu Szczecina na Nowym Mieście, w budynku z 2023 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, co zapewnia wygodę i komfort życia. Lokali...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
-
46.8 m2
2023
15541119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20854466 15541119 Na wynajem mieszkanie o powierzchni około 50 m², zlokalizowane w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiellońskiej Bolesława Śmiałego. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniając łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów oraz i...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
-