• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 140

15530317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20609386 15530317 Wyjątkowe mieszkanie na wynajem – ul. Szarotki, SzczecinOferuję do wynajęcia stylowe i nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Szarotki w Szczecinie. Lokal wyróżnia się eleganckim designem, funkcjonal...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
-
13155013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 289273 13155013 Proponujemy do wynajęcia lokal mieszkalny w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze krajowej nr 94. Pokój jest wyposażony w meble i sprzęt RTV i AGD. Jest możliwość zamieszkania przez rodzinę lub przez czterech pracowników firm. Podana cena dotyczy jed...

Błotnica Strzelecka (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

800 PLN (10 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15786332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25906498 15786332 Wynajem od zaraz- zapraszam do kontaktu 730900882.Do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie na Muranowie przy ulicy Al. Solidarności 78A w zadbanej kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na I. piętrze w III-piętrowym bu...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
1950
15553429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21047553 15553429 Mieszkanie dwupokojowe na wynajem, Kielce, KSMLOKALIZACJAMieszkanie położone jest na osiedlu KSM – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, szkoły oraz przystanki komunikacji miejs...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (49 zł/m2)

2
1
37.1 m2
-
15787200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25919243 15787200 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie.  w samym ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15806065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26322866 15806065 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w bloku przy ul. Jarockiej 78e.Nieruchomość składa się z jednego dużego i przestronnego pokoju, kuchni oraz łazienki. Z salonu wychodzimy na balkon, z którego ...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
37.4 m2
2000
15797249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26140058 15797249 Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Szczytnickiej (obok pl. Grunwaldzkiego) we WrocławiuMIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.02.2026 r.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum przy ul. Szczytnickiej (Śródmieście). Jest ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 390 PLN (47 zł/m2)

2
1
51.21 m2
-
15806018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26320586 15806018 Do wynajęcia ładne, urządzone i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 2 w Ełku. Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu ( 52,90 m2) ma:- 3 ustawne pokoje, - oddzielną kuchnię, - oddzielne w.c.,- łazienkę - przedpokój z pojemną szafą...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 500 PLN (28 zł/m2)

3
1
52.9 m2
-
15183596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11931455 15183596 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Przedmieściu Nyskim. Powierzchnia mieszkania wynosi 33,36 m2 i obejmuje pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę i przedpokój. Mieszkanie jest obecnie umeblowane i wyposażone w sprzęty A...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 100 PLN (64 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15723538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24634161 15723538 Kołobrzeg - Osiedle Bajkowe Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie Balkon Parking Zielone, zamknięte osiedle Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez zbędnych prac, w spokojnej i dobrze skomu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2009
15790427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25965208 15790427 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym aneksem kuchennym oraz balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Krakowa – na osiedlu Kliny, przy ul. Borkowskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku w otoc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2007
15805656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26313416 15805656 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone przy ulicy Bolesława Limanowskiego w Krakowie.To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, estetykę i miejską wygodę w najlepszym wydaniu. Mieszkanie łączy w s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
1
37 m2
1885