• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 133

15795315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26093509 15795315 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i przytulnej kawalerki o powierzchni 25,75 m², położonej przy ul. Jana Kazimierza 47A na warszawskiej Woli. To propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalność i świetną lokalizac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (97 zł/m2)

1
1
25.75 m2
2015
15341277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16284069 15341277 Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu w Białej Podlaskiej.Mieszkanie na ulicy Wroczyńskiego w spokojnej części osiedla z dala od zgiełku.Powierzchnia lokalu 50,38 m2 a na niej salon z otwartą kuchnią oraz 2 niezależne pokoje. Wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 400 PLN (48 zł/m2)

3
1
50.38 m2
2023
15676486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23770815 15676486 REZERWACJA!Do wynajęcia ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 26 m2. Mieści się na pierwszym piętrze w budynku z windą przy ulicy Słoneckiego 4. Mieszkanie składa się z:- pokoju,- kuchni w wydzielonym aneksie z wyjściem na balkon,- łazienki z WC,- ko...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (73 zł/m2)

1
-
26 m2
2004
15795140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26090309 15795140 Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy WarszawskiejDo wynajęcia klimatyczne mieszkanie, gdzie miejski rytm spotyka się z harmonią naturalnego designu – tuż przy Starym Mieście, w stylowym i świeżo odnowionym mieszkaniu w kamienicy przy Warszawskiej 10–12...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

4 000 PLN (45 zł/m2)

3
-
89 m2
-
15790938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25981367 15790938 Mieszkanie bezczynszowe Dwa pokojeDo wynajęcia dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe w prywatnym budynku.LOKALIZACJA:Obiekt zlokalizowany przy ul. Chłodnej, radomski Kaptur w pobliżu Starego Miasta. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze jednokierunko...

Radom (Zamłynie) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 000 PLN (38 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15795132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe !!! Ścisłe Centrum !!! Po generalnym remoncie !!! 26090061 15795132 Do wynajęcia komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 50 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w rejonie ul. Franciszkańskiej i Dąbrowskiego. Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Świetna lokalizacja - w po...

Tarnów, ul. Franciszkańska

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15795088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26089685 15795088 Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o przemyślanym i funkcjonalnym układzie, składające się z trzech niezależnych pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Zapraszamy do obejrzenia spaceru wirtualnego. Lokal znajduje się na trzecim p...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1975
15793629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26043752 15793629 * zdjęcia należą do właściciela oferty Garsoniera na Azorach do wynajęcia Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 20 m2 , znajdujące się na piątym piętrze w zadbanym budynku z windą. Położone przy ulicy Stachiewicza , bl...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 700 PLN (85 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15753439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25197269 15753439 Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,54 m², które przeszło generalny remont i zostało urządzone tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Składa się z dwóch przytulnych pokoi, kuchni, łazienki, garderoby oraz prze...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 300 PLN (75 zł/m2)

2
-
30.54 m2
-
15794842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26082690 15794842 Szukasz prestiżowej przestrzeni biurowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie?To miejsce, które zrobi wrażenie na Twoich klientach, pracownikach i partnerach biznesowych.Lokalizacja, która pracuje na Twój sukcesBiuro znajduje się dosłownie ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (59 zł/m2)

3
1
85.3 m2
1954
15763470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25427837 15763470 Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m², położone w Gdańsku Oruni, przy ul. Grabowej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną komunikację z centrum oraz spokojną okolicę.Lokalizac...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1930
15794925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26084774 15794925 Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m², usytuowane na 3. piętrze domu wolnostojącego z osobnym wejściem. To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju oraz dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum Częstoc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 PLN (26 zł/m2)

5
2
95 m2
2002