• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 132

15046056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 8002359 15046056 W pełni wyposażone, przytulne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Cytrynowej w Radzynach. Przestronne 50-metrowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem znajduje się na parterze dwulokalowego budynku, oddanego do użytku w 2022 roku. KONDYGNACJA Parter (budynek...

Radzyny (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

2 600 PLN (52 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
13549942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1853092 13549942 Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ciepłe i słoneczne. Uroku dodają skosy i belki w kuchni. Ogrzewanie elektryczne, indywidualne na każde pomieszczenie. Metraż mierzony po podłodze to około 70m2. K...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 200 PLN (31 zł/m2)

2
-
39 m2
1920
15793432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26037769 15793432 Na wynajem świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie - Inwestycja Imperial City Yes przy ul. NowohuckiejLOKALIZACJA:IMPERIAL CITY YES to nowy projekt mieszkaniowy ulokowany w Czyżynach, przy ulicy Nowohuckiej, w północno-wschodniej części Krakowa, skła...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15765013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25460756 15765013 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gliwicach!Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ulicy Zygmuntowskiej w Gliwicach.Mieszkanie jest rozkładowe, posiada salon + balkon, 2 sypia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (31 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15793250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26033721 15793250 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2025 roku przy ul. Nasiennej 3A w warszawskich Włochach. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, przy użyciu materiałów premium oraz ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (78 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15793251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26033722 15793251 Na wynajem przestronne, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m², zlokalizowane w kameralnym budynku z 2025 roku przy ul. Nasiennej 3A w Warszawie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w markowy sprzęt AGD oraz funkcjonalny...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (75 zł/m2)

4
2
100 m2
2025
15793156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy ul. Nasienna, 3 pok. 75 m garaż 26032836 15793156 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 75 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny łazienka z toaletą+ osobno toaleta Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie o pow...

Warszawa (Włochy), ul. Nasienna

6 000 PLN (80 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15793155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota ul. Nasienna, 3 pok. 75 m garaz 26032834 15793155 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 75 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny łazienka z toaletą+ osobno toaleta Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie o pow...

Warszawa (Ochota), ul. Nasienna

7 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15736001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24863698 15736001 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Zielonego Mostu 4; - C...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15792558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26022156 15792558 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla rodziny. - adres: ul. Lniana 18; - Całkowity koszt w...

Szczecin (Sloneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (31 zł/m2)

3
1
77 m2
1970
15782514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25843876 15782514 Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym (ponad 34 m²), idealny do relaksu i wspólnego spędzania czasu. Dodatkowym udogodnieniem jest osobna toaleta. Drugi poziom to strefa prywatna – przytulna sypialnia z wyjściem na ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
2
64 m2
2012
15537930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20772412 15537930 Do wynajęcia od zaraz,3-pok mieszkanie w pełni wyposażone, idealne dla pary, studentów, klienta korporacyjnegoi + miejsce w parkingu podziemnym.LOKALIZACJA:Mieszkanie przy ulicy Żółtej usytuowane na Osiedlu Nad Jeziorem Długim, znajduje się w cichej ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
1
56 m2
2006