• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 143

15747849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie do wynajęcia 50,61m2 25100202 15747849 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z garażem 50,61m² - Tarnów - Mościce Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 50,61m2, zlokalizowane w Tarnowie – Mościcach. Lokal znajduje się na II piętrze nowo w...

Tarnów, ul. Azotowa

3 300 PLN (65 zł/m2)

3
1
50.61 m2
2024
15780828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | 37,5 mkw | winda | osiedle F | Balkon 25813711 15780828 2 pokoje 37,5 mkw winda osiedle F ul. Niepodległości 77Ogłoszenie prezentuje dwupokojowe mieszkanie , usytuowane na 9 piętrze w zabudowieosiedla F (Tychy - Tęcza) , o powierzchni 37,5 m2 . Mieszkanie składa się z przedpokoju ,dwóch pokoi w tym sy...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

1 750 PLN (47 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15496789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19862354 15496789 Mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie wykończenia. Położne w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, w rejonie Ratusza Wola. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15745706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25064385 15745706 Oferowane mieszkanie mieści się przy u. Św. Faustyny 6A. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, w spokojnej, zielonej okolicy.W skład wynajmowanej nieruchomości wchodzi przestronny salon z wyjściem na balkon, widna kuchnia, przytulny pokój id...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 500 PLN (34 zł/m2)

2
1
43.92 m2
1967
15779470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów ul. Hilarego Koprowskiego obok ul. Kłobuckiej, 3 pok. 56 m, garaż, komórka lok. 25780958 15779470 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA  TEL. +48 601 264 167 Do wynajęcia przestronne, widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2023 roku, z windą, w zamkniętym, strzeżonym osiedlu, z miejs...

Warszawa (Ursynów), ul. Kłobucka

4 600 PLN (82 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15768787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25550105 15768787 Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w samym sercu Poznania – przy ul. Królowej Jadwigi.To doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i na działalność biurową (np. biuro rachunkowe, kancelari...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 390 PLN (54 zł/m2)

1
-
63 m2
-
15716496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24514123 15716496 Mieszkanie do wynajęcia w Górze Kalwarii przy ul. Pijarskiej.Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym.Mieszkanie ma 38 m2, są w nim dwa pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka i przedpokój.Atutem mieszkania jest balkon oraz przy...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15775921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25690070 15775921 NOWOCZESNE STUDIO Z DUŻYM TARASEM - ZŁOTA PODKOWA KRAKÓW BRONOWICE N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 40 m² zlokalizowane na kameralnym osiedlu Złota Podkowa w kr...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (55 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15778222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25746562 15778222 Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z komfortem codziennego życia?Ta kawalerka z balkonem w Poznaniu przy ul. Głównej to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora!Dlaczego warto?Powierzchnia 29,33 m² daje komfort i ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (12 034 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15116072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 10175485 15116072 TARASY WIŚLANE MIEJSCE PARKINGOWE KOMÓRKA STUDIO 9 PIĘTRO N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, przestronne studio położone na dziewiątym, przedostatnim piętrze w nowej inwestycji Tarasy Wiślane 2.0 przy u...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
-
37 m2
2020
15778024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25739624 15778024 Bez prowizji od NajmującegoDo najmu mieszkanie na Bemowie z bardzo dobrą komunikacją z centrum ( przystanek autobusowy i tramwajowy bezpośrednio przy bloku, do stacji metra dwa przystanki autobusowe).Mieszkanie 42 m2, na 6 piętrze, rozkładowe - dwa o...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
-
14248284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 106702 14248284 StawarzA.pl Wynajmę atrakcyjne noclegi w samym centrum Rzeszowa. Komfortowe warunki,konkurencyjne ceny, doskonała lokalizacja. Istnieje możliwość negocjacjicen przy najmach długoterminowych.Serdecznie polecamy!!!Cena: 150 zł dobęNAJEMCA NIE PŁACI PRO...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

150 PLN (6 zł/m2)

1
-
24 m2
-