• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 143

14248254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 106694 14248254 StawarzA.pl Wynajmę atrakcyjne noclegi w samym centrum Rzeszowa. Komfortowe warunki,konkurencyjne ceny, doskonała lokalizacja. Istnieje możliwość negocjacjicen przy najmach długoterminowych.Serdecznie polecamy!!!Cena: 150 zł dobęNAJEMCA NIE PŁACI PRO...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

150 PLN (7 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15713599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24442774 15713599 Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 31,2 m², usytuowaną na 8. piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1976 roku, przy ul. Jałtańskiej na Mokotowie.Mieszkanie składa się z jasnego pokoju z oknami na północ, co zapewnia optymalne doś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (77 zł/m2)

1
1
31.2 m2
1979
15775961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie, pierwszy najem! 25690978 15775961 Pierwszy najem !! Mieszkanie o powierzchni 36 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.Cena najmu 2500 zł plus około 600 zł ( czynsz oraz zaliczki na media)Mieszkani...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
2024
15776061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25692707 15776061 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy na warszawskiej Sadybie.W okolicy dużo zieleni.Bez zwierząt,dla niepalącychCena najmu 2700zł(w tym czynsz),kaucja wysokości jednego czynszu plus rachunki(prąd i gaz).Kau...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (135 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15762746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25411253 15762746 DWUPOKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM I GARAŻEM - UL. REDUTA PRĄDNIK CZERWONY N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,78 m2 , zlokalizowane przy ul. Reduta. Nieruchomość usytuowana jest ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15775362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25666777 15775362 SŁONECZNE 1-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W ZIELONEJ OKOLICY WĘGRZCE WIELKIE N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 usytuowane na wysokim parterze kameralnego budynku 2015 roku. Ciche, spokojne miejsce...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
2015
15775526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 2-pok. taras - Krzyki - od zaraz 25679837 15775526 Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się na II piętrze w nowym budownictwie przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej - Krzyki Ołtaszyn. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na taras, otwartej kuchni, sypia...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

2 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15775374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25668526 15775374 Szukasz przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? To idealna propozycja dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze niskiego, kameralnego bloku i oferuje komfort, ciszę oraz świetną lokalizację – tylko 5...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (49 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15774320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25649209 15774320 Zapraszam do  zapoznania się z ofertą najmu przestronnego w pełni urządzonego mieszkania, położonego na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i wygodnej lokalizacji w miejscowości Pniewy – ok 40 km od Poznania.Spokojna uliczka, bliskość szkoły po...

Pniewy (Wielkopolskie, gm. Pniewy)

2 700 PLN (24 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15701437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24217997 15701437 AZORY - 1 POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 19,9m2 , położone na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z pokoju, łazienki, wnęka kuchenna w przedp...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (100 zł/m2)

1
-
19 m2
1970
15772748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka ul. Przaśna, 2 pok. 50 m, 2 miejsca postojowe w garażu 25619173 15772748 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA    TEL. +48 601 264 167 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m² Warszawa, Białołęka (Żerań), ul. Przaśna Oferujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone...

Warszawa (Białołęka), ul. Przaśna

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2014
15772747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarchomin, ul. Przaśna, 2 pok. 50 m , 2 miejsca post. w garażu 25619171 15772747 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA    TEL. +48 601 264 167 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m² Warszawa, Białołęka (Żerań), ul. Przaśna Oferujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone...

Warszawa (Białołęka), ul. Przaśna

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2014