• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 143

15772679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25616757 15772679 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m², usytuowane na parterze kamienicy w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji – przy ul. Strzałowej, w samym centrum Starego Miasta.Opis nieruchomości:Metraż: 29,5 m²Pię...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 PLN (14 zł/m2)

2
-
29 m2
-
15772624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25614846 15772624 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego oraz jasnego mieszkanie położonego na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym z windą o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej 57 w Białej Podlaskiej.Układ mieszkania to prze...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
37.2 m2
2018
15772446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25610490 15772446 Trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli do wprowadzenia od zaraz. Przyjazne zwierzętom.Mieszkanie znajduję się na 11. z 13. pięter w bloku z 1980 r. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Góralskiej 3, 500 m spacerem od stacji metra Księcia Janusza...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
1
62.18 m2
1980
15772294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25607498 15772294 Zależy Ci na bezpiecznym, monitorowanym osiedlu, dobrej lokalizacji, czystości i estetyce? Nie musisz szukać dalej – ta oferta jest dla Ciebie.Będzie idealnym wyborem dla młodej pary lub singla poszukującego komfortowego lokum w spokojnym otoczeniu, ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (15 128 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15494021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19797950 15494021 Atrakcyjne, umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia na dłuższy okres. Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 42,83 m2 usytuowane jest na II piętrze, posiada jednostronną wschodnią ekspozycję okien i loggii, w pełni wyposaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
42.83 m2
2005
15771415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25582604 15771415 ŻABINIEC - 1 POKOJOWE DO WYNAJĘCIA N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow.31m2, w budynku na Żabińcu. BUDYNEK: monitorowany, ogrodzony. MIESZKANIE: składa się z salonu z aneksem, łazienki, prze...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
2005
15771181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573451 15771181 Zamieszkaj w sercu Poznania! Marzysz o mieszkaniu w odnowionej kamienicy, z którego w kilka minut dojdziesz pieszo do Starego Browaru czy dworca PKP? To idealne miejsce dla Ciebie! Przestronne, jasne poddasze, pełne uroku i charakteru — gotowe do zam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 999 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15771180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25573449 15771180 Idealne mieszkanie na Grunwaldzie.  Takie nieruchomości tylko w Castle.Unikatowe miejsce by zamieszkać i tworzyć nową historię !  Tu poczujesz obecność miasta!Jeśli, ważna jest dla Ciebie wygoda i komfort życia, ale jednocześnie cenisz sobie bliskość...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

589 000 PLN (15 919 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25571242 15771129 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańska- Ujeścisko idealne dla pary lub małej rodziny!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,3m2, w skład której wchodzi:· -Salon (16,3m2)· -Sypialnia (10...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15363360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16850309 15363360 Rezeewacja do 1. 11 ATRAKCYJNE i KOMFORTOWE MIESZKANIE 2 POKOJE BRONOWICE WIELKIE GARAŻ Dostępne od listopada. Posiadam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,87 m2 (po podłodze ok. 73m2), usytuowane na 3 piętrze w 3 p...

Kraków (Bronowice), Stawowa

2 950 PLN (58 zł/m2)

2
1
51 m2
2017
15770690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25561521 15770690 PRĄDNIK CZERWONY- 3- POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie o pow. 54,7m2, usytuowane na parterze w budynku 8- piętrowym. MIESZKANIE: składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (37 zł/m2)

3
-
54 m2
1970
15392808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17545212 15392808 Zapraszamy do wynajęcia na doby lub na dłużej atrakcyjnego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Jedlina-Zdrój , województwo dolnośląskie, powiat wałbrzyski. Nieruchomość ma powierzchnię 37m2, położona jest na II piętrze w ...

Jedlina-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Jedlina-Zdrój)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
-
37 m2
-