• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15363360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16850309 15363360 Rezeewacja do 1. 11 ATRAKCYJNE i KOMFORTOWE MIESZKANIE 2 POKOJE BRONOWICE WIELKIE GARAŻ Dostępne od listopada. Posiadam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,87 m2 (po podłodze ok. 73m2), usytuowane na 3 piętrze w 3 p...

Kraków (Bronowice), Stawowa

2 950 PLN (58 zł/m2)

2
1
51 m2
2017
15770690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25561521 15770690 PRĄDNIK CZERWONY- 3- POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie o pow. 54,7m2, usytuowane na parterze w budynku 8- piętrowym. MIESZKANIE: składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (37 zł/m2)

3
-
54 m2
1970
15392808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17545212 15392808 Zapraszamy do wynajęcia na doby lub na dłużej atrakcyjnego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Jedlina-Zdrój , województwo dolnośląskie, powiat wałbrzyski. Nieruchomość ma powierzchnię 37m2, położona jest na II piętrze w ...

Jedlina-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Jedlina-Zdrój)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15714362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24458663 15714362 Odkryj urok mieszkania o powierzchni użytkowej 45,49 m², które wyróżnia się nietuzinkowym klimatem. Dzięki licznym skosom, wnętrze zyskuje dodatkowe metry przestrzeni, charakter i przytulność. Przekraczając próg tego miejsca, od razu to poczujesz!Co ...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 700 PLN (37 zł/m2)

3
1
45.49 m2
2013
15768392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota, okolice ul. Krakowiaków, 5 pok.110 m , garaż 25542169 15768392 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 110 m², położ...

Warszawa (Ochota), ul. Krakowiaków

8 500 PLN (77 zł/m2)

5
2
110 m2
-
15768388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy okolice ulicy Krakowiaków, 5 pok. 110 m, garaż 25541256 15768388 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 110 m², położ...

Warszawa (Włochy), Włochy

8 500 PLN (77 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15767709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25532330 15767709 Jeżeli chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie wody, w nowoczesnym budynku ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajm oferujemy narożne mieszkanie o powierzchni 66,8 m2, położone przy ul. Konstytucji 3 Maja 3D, w prestiżowej lokal...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

3 500 PLN (52 zł/m2)

3
1
66.8 m2
2018
15767673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stara Ochota ul. Raszyńska róg ulicy Filtrowej, 2 pok. 67,67 m , rozkładowe 25531675 15767673 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA Tel. +48 601 264 167 Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67,67 m² z balkonem , położone w sercu Starej Ochoty przy ul. Raszyńskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. p...

Warszawa (Ochota), ul. Raszyńska

3 800 PLN (56 zł/m2)

2
-
67.67 m2
1926
15757351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25297930 15757351 Wyłącznie we Freedom NieruchomościOferujemy Państwu na wynajem w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 38m2, położoną w Tarnowskich Górach przy ulicy Donieckiej na czwartym piętrze.Mieszkanie czyste, schludne i zadbane, bardzo jasne z uwagi na zac...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 400 PLN (37 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15761923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25396104 15761923 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki - WC Na podłogach parkiet dębo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (93 zł/m2)

2
-
40 m2
2004
15703334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24248348 15703334 Apartamentowiec w inwestycji Dom Development (ul. Naruszewicza). Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i kompletnie wyposażone. Salon, kuchnia, jadalnia stanowią część dzienną, duża loggia na szerokość pokoju, toaleta gościnna. Dwie sypialnie, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (111 zł/m2)

3
-
90 m2
2016
15597172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 22116614 15597172 Do wynajęcia apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski . Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 14...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

9 620 PLN (65 zł/m2)

5
-
148 m2
2024