• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15597159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22116615 15597159 Do wynajęcia apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 1...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

5 460 PLN (65 zł/m2)

3
-
84 m2
2024
15479024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19476923 15479024 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 950 PLN (98 zł/m2)

1
1
20 m2
1990
15489483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19718897 15489483 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w pełni wyp...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 500 PLN (94 zł/m2)

1
1
16 m2
1990
15636063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22950369 15636063 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 950 PLN (98 zł/m2)

1
1
20 m2
1990
15636061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22950370 15636061 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z antresolą w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i w...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 100 PLN (105 zł/m2)

1
1
20 m2
2000
15636064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22950371 15636064 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 100 PLN (105 zł/m2)

2
1
20 m2
1990
15489486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19718898 15489486 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 100 PLN (105 zł/m2)

1
1
20 m2
1990
15479039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19476924 15479039 Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w odnowionym apartamentowcu, położonym w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Konopnickiej 1. Apartament idealny dla singla lub pary. Apartament jest bardzo dobrze doświetlony i wyciszony, w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 950 PLN (89 zł/m2)

1
1
22 m2
1990
15765318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25469150 15765318 Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15760287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3pok.61m2 Wrocław Krzyki Gaj ul.Krynicka 25352546 15760287 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61 mkw. , w pełni rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem od strony wschodniej, osobna kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka

2 800 PLN (46 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15765594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25476256 15765594 Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m², zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy.Rozkład i wnętrze:Salon z Aneksem Kuchennym: Przestronny i jasny salon połączony z aneksem kuchennym tworzy otwartą ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2022
15596187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22091837 15596187 Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m², zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielonego nowoczesną ścianką od funkcjo...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 400 PLN (66 zł/m2)

2
-
67 m2
-