• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

14298239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2610062 14298239 LOKLAIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwuk...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15762764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25411362 15762764 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15763549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25429585 15763549 Piękny 3-pokojowy apartament przy Łazienkach Królewskich – Centrum Warszawy Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 92 m² z dużym tarasem (38 m²), położony w kameralnym apartamentowcu w sercu Warszawy, tuż przy Łazienkach Królewski...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (75 zł/m2)

3
2
92 m2
2004
15763475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429192 15763475 ***PRZEPIĘKNY WIDOK NA ZATOKĘ*** LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz m...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 500 PLN (102 zł/m2)

2
-
64 m2
2009
15763431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Żoliborz ul Stefana Żeromskiego, 52 m , piętro 5, klimatyzacja, garaż 25426212 15763431 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 52 m² Żeromskiego 17, Warszawa – BielanyŻoliborzOferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowan...

Warszawa (Żoliborz), ul. Stefana Żeromskiego

4 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
52 m2
2023
15763430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bielany ul. Stefana Żeromskiego, 52 m, piętro 5, 2023 rok, klimatyzacja, garaż 25426210 15763430 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 52 m² Żeromskiego 17, Warszawa – BielanyŻoliborzOferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowan...

Warszawa (Bielany), ul. Stefana Żeromskiego

4 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
52 m2
2023
15736229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24868884 15736229 PRUSALOKUM VENA-TYLKO DOROŚLI 2pokoje, max 2osoby dorosłe48m2parkingkomórka 1-bedroom for rent parking and storage included Mieszkanie obecnie w trakcie odświeżnia po Najemcy-dostępne ok. 13 października. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sam...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15762684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy , 4 pok. 86 m , budynek z 2025 roku, 2 ąłzienki z wc, garaż 25409142 15762684 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 86 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 105 m...

Warszawa (Włochy), Włochy

7 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
86 m2
2025
15762683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota , 4 pok. 86 m , 2łazienki z wc, budynek z 2025 r, garaż 25409108 15762683 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 86 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 105 m...

Warszawa (Ochota), Ochota

7 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
86 m2
2025
15762682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy, 4 pok.105 m ,budynek z 2025 r, 2 łazienki z wc, garaż 25408998 15762682 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 105 ...

Warszawa (Włochy), Włochy

7 500 PLN (71 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15762681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota , 4 pok. 105 m , 2 łazienki z wc, plus wc, garaż 25408957 15762681 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m² w nowym budynku z 2025 roku Garaż podziemny 2 łazienki Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 105 ...

Warszawa (Ochota), Ochota

7 500 PLN (71 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15698911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24158996 15698911 WYNAJEM NOWOCZESNEGO PRZESTRONNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położ...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 800 PLN (37 zł/m2)

4
-
76 m2
-