• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15695510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24104594 15695510 WYNAJEM NOWOCZESNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położony na pierws...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15698989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24160375 15698989 WYNAJEM NOWOCZESNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położony na pierws...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 400 PLN (46 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15695408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24103154 15695408 WYNAJEM NOWOCZESNEGO PRZESTRONNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położ...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 800 PLN (37 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15698990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24160376 15698990 WYNAJEM NOWOCZESNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położony na pierws...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 600 PLN (41 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15695409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24103155 15695409 WYNAJEM NOWOCZESNEGO APARTAMENTU Z KLIMATYZACJĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! TYLKO U NAS! PIERWSZY NAJEM! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy apartament, położony na pierws...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

2 400 PLN (46 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15736787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24879400 15736787 -------- for English check below --------Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem i miejscem postojowym w podziemnym garażu.W pełni wyposażone.Wszystko jest nowe i nic nie było używane.Doskonała infrastrukturą: sklepy, plac zabaw, gast...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (96 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15699854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24176102 15699854 UMOWA W TRYBIE NAJMU OKAZJONALNEGO.Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,89 m2, w Centrum Piastowa, w budynku z 2024 roku, dotychczas niezamieszkałe. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na pierwszym piętrze (w budynku jest winda)W skład ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

3 500 PLN (90 zł/m2)

2
-
38.89 m2
2024
15761202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25372778 15761202 Prezentuję Państwu wykończone mieszkanie położone w Stegnie przy ulicy Powstańców Warszawy. Mieszkanie przeznaczone jest wynajmu całorocznego, obowiązuje umowa najmu okazjonalnego – wynajem także przez wakacje! Nieruchomość:-położona jest na 3 piętrz...

Stegna (Pomorskie, gm. Stegna)

2 200 PLN (61 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15760938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25369863 15760938 UMOWA W TRYBIE NAJMU OKAZJONALNEGO !!!Czas najmu minimum 12 miesięcy.Warszawa Włochy - Osiedle Nowy Raków, ul. Rakowska - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2016r. Lokal bardzo funkcjonalny, wykończony w bardzo dobrym standardzie. W peł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
1
39.05 m2
2016
15757845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25307370 15757845 Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91 m, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (budynek 4-piętrowy, bez windy). Wysokie sufity (3,10 m) oraz ściany z odkrytą cegłą nadają ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (77 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15594819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22059896 15594819 KOMFORTOWY APARTAMENT 74M2 Z DUŻYM TARASEM - TARASY WIŚLANE 2.0 N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji Tarasy Wiślane 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej 69...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 400 PLN (73 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15759552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25339840 15759552 Biuro nieruchomości Konsus oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie (z 2019 r.) przy ul. Szwedzkiej(osiedle Leśne Tarasy) blisko osiedla Barwinek i Zacisze. Mieszkanie w stanie idealnym. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, oddziel...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (36 zł/m2)

2
-
44 m2
-