• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15131910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10579533 15131910 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie przy ul. Nałkowskiej osiedle Uroczysko w Kielcach. Mieszkanie 2- pokojowe na 10-ym piętrze w bloku 10- piętrowym. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego to 33,70 m2, na którą składa się: dwa oddzi...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (39 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15758920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25333993 15758920 NOWA OFERTA - 2 POKOJE - WYSOKI STANDARD Al. Korfantego 2 pok-37m2-14 piętro MIESZKANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE. Powierzchnia 37 m2, dwupokojowe, budynek w ścisłym centrum miasta, przy rondzie, Mieszkanie starannie dopracowane i ładnie z...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 700 PLN (46 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15758056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25312773 15758056 Zespół Annderson przezentuje wyjątkowy apartament do wynajęcia przy ul.Sarego, Stare Miasto. Dostępne od grudnia. Nieruchomość o pow. 100 m2 położona na 2 piętrze zabytkowej zadbanej kamienicy. Ładna i zadbana klatka schodowa. Mieszkanie składa się z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
1910
15757231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów, ul. Rybitwy, 3 pok.78 m, garaż 25294815 15757231 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Do wynajęcia 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem – Warszawa Ursynów, ul. Rybitwy Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone na 1. piętrze w ...

Warszawa (Ursynów), ul. Rybitwy

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
78 m2
2007
15748194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25108353 15748194 Pruszków Gąsin ul. Robotnicza - 1,5km od stacji PKP SKM - do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 20m2, W STANIE IDEALNYM - DOTYCHCZAS NIEZAMIESZKAŁE !!!Około 15 minut pieszo do stacji PKP (25 minut do centrum Warszawy). Doskonały dojazd do węzła A2!...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15748193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25108352 15748193 Pruszków Gąsin ul. Robotnicza - 1,5km od stacji PKP SKM - do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27m2, W STANIE IDEALNYM - DOTYCHCZAS NIEZAMIESZKAŁE !!!Około 15 minut pieszo do stacji PKP (25 minut do centrum Warszawy). Doskonały dojazd do węzła A2!...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
1
27 m2
2025
15748192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25108354 15748192 Oferta wynajmu – Warszawa, Aleje Jerozolimskie 190Cena: 6 400 zł miesiącDodatkowe opłaty: czynsz administracyjny 900 zł + prądPowierzchnia: 58 m² + 20 m² tarasuPiętro: 4 (z windą)Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenieOpis nieruchomości.Do wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (110 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15737708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889584 15737708 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15736858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24880325 15736858 Mieszkanie urządzone, wysoki parter, ciche, 2 pokoje, na podłodze parkiet, kuchnia gres polerowany. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Łazienka: prysznic. Metraż 55 m2. W pobliżu metro ok. 5-10 minut, osiedle strzeżone, ochrona.Kwota najmu 2...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
2002
15736782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24879347 15736782 Mieszkanie jest bez mebli.Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 103.76m2 – salon, 2-sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, hol, korytarz. Część dzienna - otwarta, duży salon - 35 m2 z oknem i oddzielnym wejściem na oszkloną werandę 7,5 m2 przez duże przesuw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (36 zł/m2)

3
2
103.76 m2
1996
15722179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24616956 15722179 NOWOCZESNE, UMEBLOWANE M3 w Centrum Tarnowskich Gór! Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone! Nowoczesne Osiedle z dużym parkingiem oraz windą! Niskie koszty utrzymania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na pierwszym piętr...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 400 PLN (43 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15753237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25193629 15753237 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-