• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 145

15707078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24313131 15707078 Szukasz przestrzeni, wygody i świetnej lokalizacji? To mieszkanie spełni wszystkie oczekiwania – i jeszcze trochę! Na wynajem komfortowe, 67 m² z dużym balkonem, położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą i garażem podziemnym. Idealne dl...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
-
67 m2
2010
15730221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24773763 15730221 Super Oferta Comfort Plus Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 54m2 z szerokim balkonem i miejscem postojowym w hali podziemnej, znajdujący się na w prestiżowej części Gliwic, Łabędach przy ulicy Poezji. Nowoczesna ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 600 PLN (48 zł/m2)

3
1
54.13 m2
2023
15752024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25151410 15752024 Stylowe mieszkanie w kamienicy przy Marszałkowskiej – idealne dla rodziny lub z przestrzenią na biuro.Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 167,75 m², położone w prestiżowej i odrestaurowanej kamienicy Oskara Robinsona przy ul. Marszałkowsk...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (98 zł/m2)

5
1
167.75 m2
1936
9645102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5119770 9645102 Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym os. Twój Parzniew, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Niska zabudowa, osiedle ogrodzone, strzeżone, z placami zabaw i punktem przedszkolnym.Pierwsze piętro w budynku z wi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

2
1
56 m2
2014
15751059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25137021 15751059 TYLKO U NAS! Komfortowe i kompletnie urządzone mieszkanie w apartamentowcu z miejscem postojowym i dużym tarasem! Opis mieszkania: Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego 2 -pokojowego apartamentu z miejscem postojowym nazi...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
2013
15717691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24536106 15717691 Pruszków ul. Pawia, apartamentowiec Pawie Ogrody - do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską.APARTAMENT WYKOŃCZONY WG PROJEKTU ARCHITEKTA WNETRZ - W STANIE IDEALNYM - DO...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15740041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24945301 15740041 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2 w Pruszkowie przy ul. Kopernika.Doskonała lokalizacja, centrum miasta, z dala od głównych ulic, osiedle na granicy Parku Potulickich oraz kolejki WKD (5 min. pieszo).Pierwsze piętro w niskim bloku z lat 70ty...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
1975
15736277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24871193 15736277 Umowa w formie najmu okazjonalnego.Pruszków, osiedle LIPOWA ART - do wynajęcia BARDZO ŁADNE, dwupokojowe mieszkanie 48,6m2, w STANIE IDEALNYM, wyposażone jak na zdjęciach, z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Wysoki parter (jak I ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2019
15711967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24413215 15711967 Pruszków centrum ul. Ołówkowa - do wynajęcia mieszkanie 31,72 m2, z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Lokal W STANIE IDEALNYM - dotychczas niezamieszkały, W PEŁNI UMEBLOWANY i WYPOSAŻONY !!!! 5 min pieszo sta...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 000 PLN (95 zł/m2)

1
1
31.72 m2
2024
15747748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne 4 pokoje | przy UE | dla pracowników | dostępne od zaraz |całe mieszkanie! 25097308 15747748 English version below: +48 726 903 271W mieszkaniu znajdują się cztery podobne, jednoosobowe pokoje. Preferujemy wynajem całego mieszkania grupie znajomych. W przypadku najmu całej nieruchomości ceny podlegają negocjacji.Dostępne od zarazPolecam na w...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Śliczna

1 100 PLN (20 zł/m2)

4
2
54 m2
1975
15575839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21658892 15575839 Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 49 m2, odstępne 1300 zł, wynajmę. Na wynajem posiadam mieszkanie na 1 piętrze, z ogródkiem i garażem w centrum Szprotawy. Mieszkanie składa się z 2 niewielkich pokoi, nowej, pięknie zaaranżowanej łazienki, pr...

Szprotawa (Centrum) (Lubuskie, gm. Szprotawa)

1 300 PLN (27 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15641948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23095277 15641948 Tomaszowo, mieszkanie 2 pokoje, 47 m2,odstępne 1400 zł, wynajmę. Na wynajem polecam Państwu atrakcyjne, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Tomaszowie koło Żagania. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym: - pokój dzienny z balkonem, na...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

1 400 PLN (30 zł/m2)

2
1
46 m2
1980