• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 145

15746623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25086988 15746623 Pruszków – 2 pokoje, 37,5 m², balkon, piwnica – NAJEM OKAZJONALNYNa wynajem mieszkanie o powierzchni 37,5 m² położone w Pruszkowie przy ul. Żbikowskiej, na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu.Znajduje się na 2. piętrze w budynku trzypiętrowym.Szczegóły ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 100 PLN (56 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2000
15746251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25073842 15746251 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY, SŁONECZNY APARTAMENT NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - TARNOWSKIE GÓRY - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA! APARTAMENT GOTOWY DO ZAMIESZKANIA 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 112 m2...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

4 000 PLN (36 zł/m2)

4
-
112 m2
-
14392058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia mieszkanie 43m2 - Centrum Słubic 2701072 14392058 Witam,do zaoferowania mamy dla Państwa wynajem lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego w Słubicach przy Placu Przyjaźni 20a.Lokal znajduje się na parterze i składa się z następujących pomieszczeń: łazienki, kuchni, przedpokoju, salonu i sypialni. Przed ...

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43 m2
2015
15740225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24948855 15740225 Przestronna kawalerka z osobną dużą kuchnią - Katowice blisko Spodka, ul. Katowicka 37A Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,18 m 2 w otoczeniu zieleni i pełnej miejskiej infrastruktury. To oferta dla osób szanujących swój czas poszuk...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15736537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24874821 15736537 Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 101,10 m² z loggią, zlokalizowany na 3. piętrze budynku przy ul. Marconich 3 na Wilanowie Wysokim. Spokojna okolica zachęca do spacerów, w szczególności po teren...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (59 zł/m2)

3
2
101.1 m2
1985
15739810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24939191 15739810 Premium Estates prezentuje Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ulicy Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza. MOŻLIWOŚĆ MIESZKANIA Z DZIEĆMI. MOŻLIWOŚĆ MIESZKANIA Z MAŁYMI ZWIERZĘTAMI. LOKALIZACJA: Budynek w którym znaj...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (57 zł/m2)

3
-
70 m2
2006
15738307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24904754 15738307 Premium Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kapelanka! Do wynajęcia od października! NIE MA MOŻLIWOŚCI MIESZKANIA ZE ZWIERZĘTAMI. LOKALIZACJA: Apartament położony jest na ul. Kapelanka w dzielnicy Dębniki, Kraków. W pobliżu przystanki...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (60 zł/m2)

2
-
53 m2
2008
15731397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24793327 15731397 Właściciel wynajmie bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na ul. Piastowskiej 9. MOŻESZ ZOSTAĆ PIERWSZYM NAJEMCĄ. Lokalizacja - osiedle Piasta I, ul. Piastowska 9 Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnym i dobrz...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15697629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24134135 15697629 PREMIUM ESTATES prezentuje do wynajęcia luksusowy apartament z dostępem do basenu, siłowni, sauny w prestiżowej inwestycji przy ulicy Ludwinowskiej. LOKALIZACJA: Nieruchomość mieści się w urokliwej willi - „Apartamenty Ludwinów”...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
107 m2
2009
15744010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25029536 15744010 NOWOCZESNE M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku (odremontowana kamienica). Mieszkanie po kapitalnym r...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15738444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24905480 15738444 PREMIUM ESTATES prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bohaterów Wietnamu, rejon Olsza - Kraków. Zapraszam! Mieszkanie dostępne od 1.10.2025r. Możliwość dostosowania wyposażenia pod Najemcę. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w zacisznej, ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
1990
15439001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18567339 15439001 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie używane było w przeszłości jako gabinety lekarskie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
-
50 m2
1920