• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15439001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18567339 15439001 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie używane było w przeszłości jako gabinety lekarskie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
-
50 m2
1920
15742833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24999732 15742833 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie – ul. Rycerska, Stare Miasto, Warszawa Oferuję do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,26 m², położone przy ul. Rycerskiej – w jednej z najbardziej klimatycznych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 PLN (127 zł/m2)

2
1
47.26 m2
1955
15742696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24998147 15742696 Katowice ZadoleGdańska , ul. Zadole 44 - mieszkanie na wynajem przestronne, funkcjonalne dobrze wyposażone, dwa osobne pokoje z balkonem. Mieszkanie będzie dostępne od września Studencie! Podpisz umowę już teraz, zyskasz wakacje od opłat! ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 699 PLN (40 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15702745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24238925 15702745 Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Słowackiego w Radzyminie, zaledwie 20 km od Warszawy.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszka...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2006
15742483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24993859 15742483 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 na warszawskich Włochach, ul. Popularna. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na bardzo duży balkon-taras, - sypia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (90 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15725810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24687245 15725810 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W KAMERALNYM CICHYM BUDYNKU, W UL. RAKOWICKA, STARE MIASTO. W POBLIŻU UL. LUBICZ, DWORZEC GŁÓWNY I GALERIA KRAKOWSKA, UNIWERSYTET EKONOMICZNY, POLITECHNIKA KRAKOWSKA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mam...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (97 zł/m2)

2
-
30 m2
2021
15074361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 8946591 15074361 Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 68 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych sypialni, przestronnego salonu, póło...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 700 PLN (40 zł/m2)

4
-
68 m2
2005
14409820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2719146 14409820 PREMIUM ESTATES prezentuje nowy apartament w prestiżowej inwestycji apartamenty ''NOVUM' przy ul. Rakowickiej na Starym Mieście. Dostępne od 1 listopada. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Stare Miasto prz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (87 zł/m2)

2
-
46 m2
2018
15741943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24982357 15741943 Premium Estates presents a 2-room apartment in the heart of Podgórze at Zamoyskiego Street. The apartment is available from 1st of October. Mieszkanie dostępne od 1 października. No pets allowed. Brak akceptacji zwierząt. LOCATION: The apartmen...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2013
15741942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24982356 15741942 PREMIUM ESTATES prezentuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza , tuż przy al. 29 listopada (Prądnik Czerwony). Zapraszam! Mieszkanie idealne dla 2-4 studentów . The apartment is perfect for 2-4 students . Możliwość ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (58 zł/m2)

2
-
53 m2
2009
14786706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3055454 14786706 LUSÓWKO - OSIEDLE MORSKIE DOM O POW. 46 m2, DO WYNAJĘCIA na mieszkanie dla dwóch osób Do wynajęcia mieszkanie w domu o powierzchni ok. 46 m2, składające się z dwóch pokoi i aneksu kuchennego - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytar...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 000 PLN (43 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15728034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24730830 15728034 Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Trzech Krzyży, Mokotowskiej w przedwojennej wyremontowanej kamienicy z windą - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy Wychodzisz rano i po wyjściu z mieszkania siadasz na croissanta i kawę; Cave Vin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (176 zł/m2)

1
1
17 m2
1950