• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15881074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27622382 15881074 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, w Zielonej Górze na popularnym Osiedlu Przyjaźni. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 60,36 m² i dysponuje dodatkową przestrzenią w ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

460 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
62.56 m2
1981
15779142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766755 15779142 Dom z ogromnym potencjałem przy samym lesie Twoja oaza spokojuNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 242 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na cichym, kameralnym osiedlu pod lasem, a jednocześnie zaledwie 10...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
250 m2
1991
15778823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25760006 15778823 Dom inwestycyjny w Jastrzębiej Górze ul. Droga RybackaWyjątkowa nieruchomość w sercu nadmorskiego kurortuNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok. 980 m², położony na działce o powierzchni 955 m². Nieruchomość znajduje się w jednej z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 120 000 PLN (2 163 zł/m2)

12
-
980 m2
1990
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15756767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25272524 15756767 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCIOferujemy na sprzedaż wygodny, świetnie położony dom, położony na Osiedlu Kwiatowym, na zielonogórskim Jędrzychowie, zaledwie 5 km od centrum miasta. Dom został wybudowany w 1996 roku, z cegły krat...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 060 000 PLN (4 025 zł/m2)

6
-
263.35 m2
1996
15745028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25049295 15745028 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta, nieopodal rynku, przy ulicy Grottgera w Zielonej Górze.Podc...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

300 000 PLN (7 299 zł/m2)

2
-
41.1 m2
1902
15864808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27274211 15864808 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym  osiedlu na którym znajdują się 2 budynki typu biźniak ( domy jednorodzinne dwulokaowe )- wjazd ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

3
1
83 m2
2026
15863399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27245543 15863399 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE ' ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI DOMKÓWDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DOM DOM TYPU BLI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

470 000 PLN (9 792 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15863397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245542 15863397 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE 'ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI LOKALIDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DO WYBORU LOKAL M...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15881291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27627722 15881291 MIEJSCOWOŚĆ GÓRA, POWIAT GÓROWSKI, WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE, PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCIPrzetarg: Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości zabudowaneData i godzina: oferty należy składać do dnia 18 maja 2026 r. do ...

Góra (Dolnośląskie, gm. Góra)

1 126 600 PLN (18 zł/m2)

1
-
64026 m2
-
15674592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23730647 15674592 BARDZO DOBRA PROPOZYCJA INWESTYCYJNA !!!Oferuję apartament w NADMORSKIEJ JASTRZĘBIEJ GÓRZE ok 400 m od MORZA SZEROKIEJ PIASZCZYSTEJ PLAŻY i WYJĄTKOWEGO KLIFU.Mieszanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienki z WC. - MI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

475 000 PLN (15 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2010
15803193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288499 15803193 Zapraszam na prezentację nieruchomości w Wojciechowicach :OPIS NIERUCHOMOŚCI :Budynek składa się z parteru o wysokości pomieszczeń ok. 3,50 mkw i powierzchni ok. 190 mkwwysokiego parteru o wysokości pomieszczeń 2,60mkw i powierzchni ok. 190 mkw, oraz...

Góra Kalwaria (Wojciechowice) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 699 000 PLN (4 471 zł/m2)

6
2
380 m2
1985