• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15870751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27438610 15870751 Przestronne i jasne mieszkanie w sercu Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle słoneczne mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w ścisłym centrum Stargardu. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w przestronnych wnętrzach....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

430 000 PLN (4 943 zł/m2)

1
-
87 m2
1985
15830041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26660340 15830041 2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 1 piętrze kameralnego, monitorowanego budynku z 2009 roku.Powierzchnia:mieszk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

2
1
54 m2
2009
15871467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470160 15871467 Funkcjonalne 3 pokoje na os. Chopina Potencjał i SpokójSzukasz bazy pod własną aranżację w doskonałym punkcie miasta? Prezentujemy mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Chopina. Lokal jest opróżniony i przygotowany do wejścia lub remontu według ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 742 zł/m2)

3
1
62 m2
1988
15853341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047832 15853341 240 m² dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrumNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², położony w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do centrum (ok. 5 minut spacerem).Nierucho...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

550 000 PLN (2 292 zł/m2)

6
3
240 m2
1984
15833697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26833181 15833697 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu.Mieszkanie jest dwustronne i niezwykle słoneczne poranki zaczynasz w naturalnym świetl...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

420 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15833699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846673 15833699 Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie położone w ścisłym centrum Stargardu gotowe do zamieszkania od zaraz, bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 90.Już od wejśc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15883212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673673 15883212 GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum.Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko miasta z dostępem do natury i pełnej infrastruktury – szkół, sklepów,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

323 752 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
36.79 m2
2025
15882611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671259 15882611 Mieszkanie o powierzchni 48,14 m², zlokalizowane w ocieplonym budynku na os. Tysiąclecia, w bardzo dobrym stanie technicznym, częściowo umeblowane i nie wymaga nakładów finansowych....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

369 000 PLN (7 665 zł/m2)

2
-
48.14 m2
1960
15885897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743631 15885897 Oferta bezpośrednia - bez podatku PCC!Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w Stargardzie. Do mieszkania przynależy taras 12,53 m² oraz miejsce postojow...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

450 000 PLN (7 383 zł/m2)

2
1
60.95 m2
2024
15830137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664038 15830137 To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzić od razu i cieszyć się jej pełnym potencjałem — ta oferta zasługuje na...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

279 000 PLN (7 476 zł/m2)

2
1
37.32 m2
1980
15748141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105559 15748141 Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu?A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!!To duże 54 metrowe mieszkanie położone jest na II piętrze w niskim bloku w cichej, zielonej dzielnicy Stargard...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

374 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
-
54.2 m2
1970
15725234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671941 15725234 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020