• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15725242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671972 15725242 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15885376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727458 15885376 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m² (pow. zabudowy 118m²), położony na dużej działce 1001 m² w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grzędzic, zaledwie 3 ...

Stargard (Stargard) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

711 000 PLN (6 903 zł/m2)

4
-
103 m2
-
15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15883036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673567 15883036 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku z 2008 roku. Wnętrze jest ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

829 000 PLN (6 966 zł/m2)

4
1
119 m2
2008
15883424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675124 15883424 Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętroPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej, funkcjonalnej przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak...

Stargard (Os. lotnisko) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

275 000 PLN (8 626 zł/m2)

2
1
31.88 m2
1920
15745277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25054314 15745277 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1150 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

74 750 PLN

-
-
1150 m2
-
15740989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24961524 15740989 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1250 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĄ O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

81 250 PLN

-
-
1250 m2
-
15740985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24961521 15740985 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1350 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĘ O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

87 750 PLN

-
-
1350 m2
-
15740988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24961525 15740988 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1024 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĄ O WARUNKACH ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

66 560 PLN

-
-
1024 m2
-
15882741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673249 15882741 Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie...Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw.>>DO REMONTU<<.wolne od zaraz!..ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: podwójn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
1
70 m2
1992
15883834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27680102 15883834 Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. . Mieszkanie ma niewielki balkon oraz piwnicę. Czynsz za lokal to 634 zł zawierając...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

310 000 PLN (5 849 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15798917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180447 15798917 Cena leci w dół. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziśNa sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia 3 pokojowy apartament z tarasem, położony na Starym Mieście w Stargardzie. Apartament o powierzchni 100,45m2Nieruchomość znajduje się na parte...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (7 757 zł/m2)

3
2
109.45 m2
2020