• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15883713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675431 15883713 Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Bez podatku PCC i prowizji! Rozkład mieszkania: Pokój z aneksem kuchennym...

Stargard, Heleny Żybułtowskiej

229 000 PLN (8 583 zł/m2)

1
1
26.68 m2
2025
15883692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675412 15883692 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia dobrą widoczność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 414 500 PLN (8 625 zł/m2)

1
-
164 m2
1990
15883687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675407 15883687 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
1
73.59 m2
2008
15883667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675387 15883667 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu poziomowy, z garażem w bryle i dużym ogrodem.Na powierzchnię 140 m2 składają się na parterze:-salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Stargard, Bornholmska

899 000 PLN (6 432 zł/m2)

4
1
139.77 m2
2012
15470221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19278866 15470221 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard, Dworcowa

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15883561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675252 15883561 Na sprzedaż działki budowlane położone w Stargardzie przy nowej ul. BursztynowejDoskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się w odległości ok. 20 km od Maszewa oraz ok. 40 km od Szczecina, co zapewnia wygodny dojazd zarówno do miasta, jak i w kie...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

212 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
867 m2
-
15883565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675256 15883565 Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę.TO JUŻ KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY OSIEDLA PRZY ULICY NADBRZEŻNEJ!JUŻ PIERWSI MIESZKAŃCY CIESZĄ SIĘ SWOIM WYMARZONYM DOMEM.BEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI DO BIURAKUP...

Stargard, Nadbrzeżna

710 536 PLN (5 380 zł/m2)

4
2
132.07 m2
2025
15883327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674877 15883327 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard, Bułgarska

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15883320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674870 15883320 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – wszystko wykonane od podstaw, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych ko...

Stargard, os. Zachód

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

3
1
52 m2
1977
15768288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25538173 15768288 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1935 m2. WYDANO DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku 9 m, dach d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

106 425 PLN (55 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15473600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19366387 15473600 Nie masz pomysłu na biznes a chciałbyś zacząć? Nic prostszego. Oferujemy obiekt mieszkalno - pensjonatowy w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od Stargardu.Budynek usytuowany na działce powierzchni 1983 m2 powstał w 2002 roku a nastę...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 000 PLN (3 536 zł/m2)

11
6
480.5 m2
2010
15882801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673391 15882801 Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta,co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja:Marszałka Józefa PiłsudskiegoMieszkanie składa się :- 4 pokoje -kuchnia z jadalnią-ła...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

410 000 PLN (4 669 zł/m2)

4
1
87.81 m2
1960